Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ciasteczek w celu lepszego dostarczania treści. Jeśli się nie zgadzasz, w każdej chwili możesz opuścić stronę i usunąć ciasteczka w swojej przeglądarce.

Spacer w zdrojówkach G2. Zobacz od środka!

Spacer w zdrojówkach G2. Zobacz od środka!

Minął miesiąc odkąd zakończyliśmy prace przy budowie stanu surowego otwartego naszego domu. Dzisiaj zapraszamy Was na spacer w zdrojówkach G2 🙂

Czy to dobry projekt?

Gdy poszukiwaliśmy projektu, według którego zbudujemy nasz dom, zależało nam by znaleźć w okolicy kogoś, kto już budował w oparciu o ten sam projekt. Niestety dla nas, w tamtym czasie ogólnopolski zasięg biura projektowego nie przekładał się na realizacje projektu w okolicy.

Przez długi czas nie mogliśmy się zdecydować na zakup projektu. Nie byliśmy pewni czy będzie do nas pasował. Zdecydowaliśmy się wstrzymać z decyzją na jakiś czas. Równocześnie dołączyliśmy do grupy „Zdrojówki, które kochacie” na Facebooku. Mieliśmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości znajdzie się ktoś w pobliżu. Ktoś, kto wybrał ten projekt wcześniej i już buduje dom.

Warto zobaczyć to na żywo

Kilka tygodni przed podjęciem decyzji o zakupie projektu udało się nam skontaktować z jednym użytkownikiem, który pochwalił się na grupie zdjęciami z budowy. Dzięki jego życzliwości i chęci poświęcenia nam swojego czasu (Dzięki Piotrek!) mogliśmy ostatecznie utwierdzić się w przekonaniu, że dom, który wybraliśmy jest własnie tym, który chcemy zbudować.

Wybraliśmy się do Piotra na spacer w Zdrojówkach. Dzięki obejrzeniu domu na żywo byliśmy pewni, że rozmieszczenie pomieszczeń i ich powierzchnia odpowiada naszym potrzebom. Nie były to już tylko odczucia w oparciu o wizualizację i rzuty.

spacer w zdrojówkach g2

Jeszcze w tym samym tygodniu zamówiliśmy naszą wersję projektu na stronach Archon.

Zapraszamy na spacer

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma tyle szczęścia by przed wyborem zobaczyć na żywo gotowy dom w stanie surowym.

Dlatego zdecydowaliśmy się pokazać Wam więcej! Do tej pory mogliście jedynie fragmentarycznie zobaczyć poszczególne etapy z realizacji naszych „zdrojówek g2”. Udostępnialiśmy tylko zdjęcia w ramach cyklu raport z budowy (jest wciąż dostępny tutaj) Postanowiliśmy nagrać dla Was krótki spacer po zdrojówkach. Film na którym pokażemy dokładnie każde pomieszczenie wraz ze zmianami, które wprowadziliśmy.

Co pokazujemy w filmie

Pogoda tej jesieni rozpieszcza nas słonecznymi dniami. Dzięki temu udało się pokazać na filmie jak naświetlone są pomieszczenia, w których zmieniliśmy rozmiar okien lub zrezygnowaliśmy z okien dachowych.

Zwróciliśmy uwagę na zmiany jakie w trakcie budowy wprowadziliśmy. A było ich kilka. Zlikwidowaliśmy:

 • kominek w salonie,
 • wykusz okna narożnego w salonie,

Oraz zlikwidowaliśmy okna w:

 • garażu,
 • kotłowni,
 • pralni,
 • garderobie.

Zmieniliśmy również:

 • wysokość pomieszczeń na parterze,
 • rozmiar okien w sypialniach na piętrze,
 • sposób wentylacji z grawitacyjnej na mechaniczną.

Gdzie ten spacer w zdrojówkach?

Film „spacer w zdrojówkach g2” można obejrzeć na naszym kanale na Youtube. Łapka w górę jeśli się Wam spodoba!

Link do filmu możecie również znaleźć na naszej stronie na Facebooku.

Related Posts

2 Comments

 • Dzień dobry! Bardzo ciekawy jest taki spacer, zdjęcia zdjęciami ale tutaj to wszystko wygląda już spójnie, nie trzeba się domyślać co z czym i gdzie. Fajna opcja 🙂

  Co do okien w pokojach na poddaszu, wg mnie wcale nie widać by potrzebowały doświetlenia oknami dachowymi, nawet jeśli spędzałoby się w nich więcej czasu niż mówisz. Tam jest wystarczająco jasno.

  Pozdrawiam!

  • Mateusz Pawlik

   Dzięki Ola 🙂 staramy się dać innym wartość. Na filmie rzeczywiście można zobaczyć jeszcze więcej niż na zdjęciach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *