Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ciasteczek w celu lepszego dostarczania treści. Jeśli się nie zgadzasz, w każdej chwili możesz opuścić stronę i usunąć ciasteczka w swojej przeglądarce.

onaionbudujadom.com - narzedzia do budowy

To tutaj znajdziesz wszystkie informację o narzędziach jakie kupiłem, wypożyczyłem lub miałem okazję użyć w trakcie trwania budowy domu oraz organizacji ogrodu i przestrzeni wokół domu. Jeżeli uznam, że dany produkt warto polecić, znajdzie się tu dla niego miejsce. Narzędzia i produkty, z których nie byłem zadowolony lub nie spełniły oczekiwań, nigdy się tu nie pojawią. Chcę dać Wam informację jedynie o narzędziach sprawdzonych w boju, wysokiej jakości, w akceptowalnej cenie.

Narzędzia będę prezentował w formie przejrzystej tabeli, w której znajdziesz również informację

  • w jaki sposób wykorzystałem narzędzie,
  • w czym było mi pomocne i w czym się jeszcze przyda,
  • moją ogólną oceną,
  • linkiem do produktu.

Narzędzia najczęściej wyszukuję w Internecie za pomocą wyszukiwarki Google i serwisu Ceneo.

Budowa i remont - sprawdź na Ceneo

W jaki sposób szukam narzędzi

Zanim kupię narzędzie:

  • czytam opinie innych użytkowników,
  • sprawdzam jakość w sklepie stacjonarnym w swojej okolicy,
  • porównuję ceny i szukam najlepszej oferty.

Linki zamieszczane na tej stronie to linki z systemów afiliacyjnych. Oznacza to, że gdy klikniesz na link, ja otrzymam za to niewielką kwotę pieniędzy, która pozwoli mi utrzymać tego bloga w sieci. Ze swojej strony nie poniesiesz żadnych kosztów. Jeśli uważasz, że informacje na tej stronie są dla Ciebie wartościowe, pomóż mi klikając w linki przy narzędziach.

Lista moich narzędzi

NazwaOpisMoja ocenaOcena Ceneo
Sekator Fiskars LX99Sektor nożycowy do grubych gałęzi. Bez problemu ścina takie gałęzie o średnicy 4-5cm. Dzięki niemu wykarczowałem ok 2,5ar swojej działki z zarastających pnączy i krzewów. Było, jest.
Po uszkodzeniu ostrza na bardzo suchym i starym korzeniu wymieniłem na nowe. A stare oddałem na gwarancji – została uznana przez producenta – DUŻY plus.
1. Dobrze leży w ręce,
2. Nie jest ciężki.
3. Jest odpowiednio wyważony.
4. Wymienne ostrze
5. Duża precyzja.
Sprawdził się świetnie. Jestem przekonany, że nie raz przyda się w przyszłości przy pracach ogrodowych.

5,04,8
Pilarka Spalinowa Maruyama MCV3501SPilarkę wykorzystałem do scięcia drzew. Bez problemu dała radę świerkowi o średnicy 55cm. Dobrej jakości pilarka japońskiej produkcji z 5 letnią gwarancją. Jest lekka co pozwala na dłuższą pracę z drzewem.5,05,0
Wiertarko-wkrętarka DeWALT DCD730Wkrętarkę znalazłem! Nadal szukam właściciela, ale równocześnie do kiedy nie padnie w niej bateria korzystam sporadycznie przy pracach na działce. Znalazłem już właściciela i oddałem sprzęt. Jedyne co mogę powiedzieć, to z pewnością w przyszłości zakupię sprzęt DeWalt’a. Daje radę tam, gdzie mój BOSH zaczyna kopcić. Ocena niższa ze względu na krótką historię. Jeśli w przyszłości utrzyma się moje odczucie, to ocena pójdzie w górę. 4,05,0
Wiertarko -wkrętarka BOSCH GSR 14,4-2LITo wkrętarka, którą posiadam od 7 lat i używam dość często. Głównie w drobnych pracach instalatorskich w mieszkaniu. Skręcanie mebli, wiercenie w ścianach bez udaru – jest wystarczająca do tego typu prac. Niestety przy pracach na działce nie dała rady wkręcić wkręta 70mm w dośc suchy drewniany stempel pomimo pełnego naładowania baterii. Co więcej zawiodło sprzęgło co przełożyło się na dymienie z silnika. Ocena za wszystkie lata pracy sprzętu.4,54,1
Szpadel FiskarsSzpadel w całości wykonany ze stali. Uchwyt z tworzywa w kolorze Fiskars dobrze leży w dłoni. Szpadel jest lekki. Ma dobrze wyprofilowany trzon, co pozwala na dłuższą pracę. Do tej chwili sprawdza się całkiem dobrze. Kupiłem go w markecie budowlanym. Cena w internetach jest całkiem atrakcyjna.5.04,8

Wykorzystano zdjęcie z serwisu JESHOOTS.COM

Twoja kolej.

Masz jakieś swoje ulubione narzędzia? Czy są jakieś bez których nie mógłbyś się obejść? Napisz w komentarzu. Chętnie skorzystam i napiszę jak sprawdziły się u mnie!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *