Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ciasteczek w celu lepszego dostarczania treści. Jeśli się nie zgadzasz, w każdej chwili możesz opuścić stronę i usunąć ciasteczka w swojej przeglądarce.

Tyle kosztuje stan surowy otwarty

Jak zbudować energooszczędny dom

Jak zbudować energooszczędny dom? Zacząłem się nad tym zastanawiać kilka miesięcy temu, gdy postanowiliśmy zbudować dom dla siebie.

Cześć, jestem Mateusz. Jeśli tu trafiłeś/aś, to dla mnie znaczy, że zastanawiasz się jak zbudować własny energooszczędny dom. Może już jesteś w  trakcie inwestycji życia? Bardzo się cieszę, że tu jesteś.

Dlatego chcę podzielić się z Tobą własnymi doświadczeniami. Zdobywam je podczas inwestycji we własny energooszczędny dom. Znajdziesz tu praktyczną wiedzę i odpowiedzi na pytania podparte przykładami z życia. Liczę na to, że uda mi się Tobie pomóc. Dowiedz się więcej o mnie…

RzB#15 Stan surowy otwarty
15 września 2019
RzB#15 Stan surowy otwarty
15 tygodni prac budowlanych potrzebne było by osiągnąć stan surowy otwarty naszego domu. Co działo się w ostatnim tygodniu? Mamy oszczędności!
RzB#14 – Ścianki wewnętrzne
8 września 2019
RzB#14 – Ścianki wewnętrzne
Powoli prace budowlane dobiegają końca. Zostało jednak jeszcze kilka rzeczy do realizacji. Zobacz co się wydarzyło w tym tygodniu i jakie koszty ponieśliśmy.
RzB#13 Wstępne krycie dachu
1 września 2019
RzB#13 Wstępne krycie dachu
Krycie dachu to spory koszt w budowie domu. Zobacz ile kosztuje dach o powierzchni 235 m2 i gdzie warto szukać oszczędności. Czy płaska dachówka to must have?
RzB#12 Dwunasty raport z budowy
25 sierpnia 2019
RzB#12 Dwunasty raport z budowy
Dwunasty raport z budowy to zdecydowanie najkrótszy wpis jaki pojawi się na tym blogu. Jednodn
RzB#11 jedenasty raport z budowy
18 sierpnia 2019
RzB#11 jedenasty raport z budowy
To już jedenasty raport z budowy. Zaczynamy prace przy konstrukcji dachu. Zobacz stan zaawansowania robót i koszty prac w tym tygodniu
RzB#10 Dziesiąty raport z budowy
11 sierpnia 2019
RzB#10 Dziesiąty raport z budowy
Dziesiąte z kolei podsumowanie prac na budowie oraz kosztów poniesionych w tym tygodniu. Zobacz i dowiedź się ile dzisiaj kosztuje budowa SSO.
RzB#9 Dziewiąty raport z budowy
16 lipca 2019
RzB#9 Dziewiąty raport z budowy
Kolejna porcja informacji z postępu prac. Podsumowanie kosztów poprzedniego tygodnia. Film z realizacji stropu.
RzB#8 Kolejny raport z placu budowy.
30 czerwca 2019
RzB#8 Kolejny raport z placu budowy.
Najnowszy raport z realizacji prac oraz zaawansowania kosztów na budowie domu w Zdrojówkach G2. Zobacz co się działo w tym tygodniu i gdzie jesteśmy teraz.